VANDENS IŠGAVIMAS

Ne visi vandenys yra vienodi. Yra keletas vandens rūšių, kurias tarpusavyje skiria esminiai dalykai: iš kur vanduo imamas, kaip jis patenka iki pilstymo įrengimų, kaip jis pilstomas ir kaip tikrinama jo kokybė.
Aukščiausios kokybės produktu vandens kategorijoje galima vadinti natūralų mineralinį vandenį.
Mineralinio vandens kokybei yra keliami aukščiausi reikalavimai visose srityse. Tam, kad būtų leista vadinti produktą natūraliu mineraliniu vandeniu, reikia atlikti daugybę tyrimų:
  • Vanduo buteliuose turi išlikti lygiai toks pat, kaip susiformavęs gamtoje, jis negali būti skiedžiamas, maišomas, filtruojamas ar kaip kitaip apdirbamas.
  • Aplink šaltinį esančios teritorijos turi būti patikimai saugomos nuo bet kokios taršos.
UAB „Birštono mineraliniai vandenys" ir Ko išpilstomas natūralus mineralinis vanduo išgaunamas valstybės saugomame 25 tūkst. ha ploto Nemuno kilpų regioniniame parke Birštone. Šioje milžiniškoje teritorijoje draudžiama pramoninė ir kita ūkinė veikla, kuri gali pakenkti gamtos harmonijai. Nemuno kilpų regioniniame parke stengiamasi išsaugoti nepaliestą gamtą ir visas jos dovanas.
Gavybos ir pilstymo įrengimai atitinka ES reikalavimus ir garantuoja nepriekaištingą produkto švarą. Natūralų mineralinį vandenį pilstanti įmonė periodiškai tikrinama, kad atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. 

Rinkdamiesi natūralų mineralinį vandenį Jūs pasirinksite griežčiausius reikalavimus atitinkantį produktą. Įmonės "Birštono mineraliniai vandenys" ir Ko. gaminamas mineralinis vanduo oficialiai pripažintas Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.